Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksídent me vdékje në Elbasan, makina përplás këmbësorin dhe e lë në mes të rrugës

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një këmbësori në qytetin e Elbasanit. Aksidenti ka ndodhur në qendër të qytetit teksa këmbësori po kalonte vijat e bardha.

Gazetarja e Fax News, Entela Dujka raporton se drejtuesi i automjetit pasi ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ende nuk është bërë i ditur emri i viktimës si dhe i drejtuesit të mjetit të përfshirë në aksident, ndërsa policia është vënë në ndjekje të këtij të fundit.

Kujtojmë se gjatë paradites, një 43-vjeçare humbi jetën në një aksident në aksin Elbasan- Peqin pas përplasjes së tre mjeteve.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *