Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Prokuroria merr nën hetim efektivin, bashkëpunoi me grupin kriminal dhe dekonspiroi operacionin e policisë (Emri)

Prokuroria ka marrë nën hetim një efektiv policie në Elbasan. Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për Eduart Hasanin, i cili dyshohet se ka dekonspiruar një operacion të policisë ndaj një grupi kriminal.

Sipas burimeve Në 1 korrik 2019, policia kreu një operacion në fshatin Papër të Elbasanit duke kapur sasi të madhe armësh, një pjesë e tyre mjaft e avancuar.

Pas operacionit, policia konstatoi se ishin dekonspiruar duke filluar hetimin e brendshëm. Nga të dhënat rezultoi se operacioni ishte dekonspiruar nga Hasani duke bërë që të pezullohej nga pune. Me një vendim të Apelit, Hasani u rikthye në punë, por tani duhet që të japë llogari para prokurorisë për ngjarjen në fjalë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *