Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“A kishit veshur një anti-plumb gjatë vizitës në Kosovë?” Rama u përgjigjet gazetarëve: Sot ua kisha provuar me qejf, por dje…

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për shtyp në Kosovë i është përgjigjur gazetarëve në lidhje dhe me lajmin që qarkulloi një ditë më parë se kishte veshur anti-plumb gjatë vizitës atje.

Rama e ktheu me batuta përgjigjen duke shtuar se ai mund ta provonte lehtësisht nëse kishte veshur anti-plumb apo jo, pasi sipas tij ai nuk e ka problem trupin e tij, duke mohuar një lajm të tillë.

Rama shtoi se ky lajm ka dalë nga pusetat e Saliut në Tiranë dhe u këshilloi gazetarët në Kosovë që këto lajme mos t’i sillnin aty.

Gazetarja: Gjatë vizitës tuaj keni patur të veshur një jelek antiplumb? Edi Rama: Kur dje apo sot? Gazetarja: Dje…

Edi Rama: Dje s’ua provoj dot, sot ua provoj me qejf. Ju e dini që s’e kam problem trupin tim. E kam provuar në kohë të padyshimta. Aman me leni kur të shkoj në Tiranë që të dëgjoj këto. Mos më sillni këtu lajme nga puseta e Saliut. Me anti-plumb, futja kot!


(M.Q/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *