Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Rama flet për arritjet në qeveri, ministret e PS-së shohin me admirim liderin e tyre, ‘spikat’ Spiropali (FOTO)

Kryeministri Edi Rama prej një orë po flet në Asamblenë e Partisë Socialiste, ku po rreshton arritjet që sipas kreut të PS-së ka pasur qeveria nën drejtimin e tij prej 7 vitesh, ndërkohë që kërkon edhe një mandat të tretë.

Para socialistëve Rama madje ka paraqitur edhe shifrat për arritjet e tij, ndërkohë që kamera e ERTV-së ka fiksuar në një moment edhe gratë socialistë që shohin me admirim liderin e tyre.

Fotoja më lart, e shkëputur nga transmetimi live i Asamblesë së PS, në momentin kur Rama po fliste, duket ministrja Elisa Spiropali dhe ministrja e Kulturës Elva Margariti që shohim me ngazëllim kreun e PS-së.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close