Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Me bebelina”, Berisha publikon foton e sikletshme të Ramës

Ish-kryeministri, Sali Berisha publikon shpesh forto dhe video që kanë si protagonist pasardhësin e tij, Edi Ramën, ndërsa shpesh e kemi parë në variante duke ‘konsumuar’ kokainë, ngrënë makarona etj.

Së fundmi ai ka publikuar një foto të Ramnës i cili shoqërohet nga badigardët e tij dhe po vesh xhaketën, ndërsa bie në sy veshja aspak zyrtare e kryeministrit.

Berisha shkruan krah fotos: Me bebelina?!

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *