FlashSportTe FunditTe Gjitha

Edi Rama foto me futbollistin e famshëm italian, çfarë i bëri bashkë?

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama para pak ditësh ka udhëtuar në Francë, ku ka patur takime me drejtues të lartë të shtetit europian. Por, përveç homologut të tij Emanuel Makron, Rama ka takuar dhe futbollistin e PSG-së, Marco Verrati.

Ka qenë ish-futbollisti i Kombëtares, Edvin Murati, ai që ka postuar foto të Ramës me mesfushorin italian në “Insta story”. Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë Ramën dhe Verratin.

Kujtojmë që Verrati është një nga objektivat e bardhezinjve për këtë verë, teksa mes duket kryeministri që njihet si tifoz i Juventusit i ka thënë fjalët e para për ta bindur.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.