Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“10 vite dashuri”, Rama bëhet romantik, nxjerr foton duke u puthur në buzë me Lindën

Kryeministri Rama ka shënuar 10 vite të raportit me bashkëshorten e tij Linda e duket se këtë moment nuk ka dashur ta mbajë vetëm për vete.

Mbrëmjen e së premtes vonë, ai ka publikuar në instagramin e tij një foto ku shihet ndërsa shkëmben një puthje me Lindën, e cila mban në duar një buqetë të madhe me trëndafila. “10 vjet”, shkruan Rama në krah të fotos duke e shoqëruar edhe me një zemër të vogël.

Me sa duket 10 vite dashuri, apo 10 vite më shumë në jetën e tij, e kanë bërë romantik kryeministrin, duke ndarë dhe kështu momentesh intime e njëherazi romantike.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *