Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Shih atdheun se po ta merr greku!”, Rama nuk duron dot pa i kthyer përgjigje komentuesit: Mbroje me Liken dhe Monën me kanoe

Kryeministri Edi Rama tekasa po mban një konferencë për shtypi me gazetarët nuk ka lënë jashtë vëmendjes edhe komentuesit e tij në mediat sociale të cilën kanë ndërhyrë gjatë deklaratave të kreut të qeverisë.

“Lëre ekonominë, por shih atëdheun se po ta merr greku”- i shkruan një komentues Ramës, i cili nuk ka hazituar që ti përgjigjet.

“Atdheun mbroje me Liken i dasur, e ke Liken aty. Edhe me Lulin edhe me Monen me kanoe, madje dhe Vjosën. Vazhdoni mbroni gjithë ujërat e Shqipërisë nga grekët dhe nga armiqtë imagjinar të Likes, Monës dhe Lulit.”- tha Rama.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *