Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Edi Rama doli nga binarët dhe i ofroi mjekë edhe Britanisë së Madhe, por ata i kthyen përgjigjen ‘gozhduese’!

Nuk është sekret që kryeministri Edi Rama ka marrë si këshilltar britanikun, Alastair Campbell, ish drejtor i komunikimit të Toni Bler.

Ditën e sotme në një artikull të gjatë, në Tortoisemedia.com, z. Campbell ka zbuluar pa dashje se kryeministri Edi Rama i paska ofruar Britanisë së Madhe mjekë, siç bëri me qeverinë italiane, por kjo ofertë qenka refuzuar brutalisht.

Campbell tregon në shkrim sesi Edi Rama i çonte fotografi të Tiranës së bllokuar me ushtri e polici dhe i shkruan WTF për gjërat që po ndodhin në Britani. Sipas Campbell Edi Rama ndjek me një përpikmëri maniakale çka ndodh në Britani.

Cambell bërë një reflektim të gjatë për menaxhimin e Covid19 në Britani, sigurisht duke kritikuar qeverinë Johnson për keqmenaxhim dhe që nuk ka pranuar këshillat e tij.

Artikullin e gjatë mund ta gjeni këtu!

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *