Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

 Edhe Saranda “mbytet” nga reshjet e shiut, pezullohet lundrimi për tragetet dhe anijet e peshkimit

Saranda është zgjuar me mot të keq ditën e sotme. Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur që pasditen e djeshme, po shoqërojnë edhe sot qytetin bregdetar.

Kjo është bërë shkak që të pezullohet lundrimi për anijet e peshkimit, si edhe për tragetin Sarandë-Korfuz dhe anasjelltas.

Kujtojmë që moti i keq ka përfshirë edhe bregdetin e Vlorës, e për pasojë një traget nuk po mund të ankorohet dot në breg që prej ditës së djeshme, duke i lënë pasagjerët 15 orë në pritje.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *