Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Edhe Rakip Suli si Erion Veliaj, marton çifte në zyrën e bashkisë

Kryebashkiaku i ri i Kamzës, Rakip Suli, i cili mori drejtimin e kësaj bashkie pas zgjedhjeve të 30 qershorit, dhe siç duket po kërkon që të nfjekë gjurmët e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.

Këtë e ka treguar duke reklamuar çdo punë në bashki, qoftë edhe më modesten në rrjetet sociale me foto, ku sipas tij shihet edhe ndryshimi.

Madje së fundmi, Suli ka zgjedhur të martojë edhe çifte në zyrën e bashkisë, ngjashëm me kryebashkiakun Veliaj, i cili tashmë e ka kthyer në rutinë kryerjen e celebrimeve. Fotot e çiftit të sapomartuar i ka publikuar fotografi Agim Rama.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *