AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E vutë re detajin që Duina Zeqiri “kopjoi” nga Vesa Luma në klipin e ri? E zbulon vetë këngëtarja

“Bye Bye”, kënga më e re e Dafina Zeqirit bashkëpunim me Taynan është pritur mjaft mirë nga publiku. Komentet e bukura kanë shkuar jo vetëm për këngën si muzikë apo tekst por edhe për look-un e vajzave.

Një nga më të veçantit ka qenë mënyra se si Duffy ka bërë makeup duke theksuar sytë me pluhur të kuq që shpërndahet në të gjithë fytyrën.

Por duket se e para që e ka provuar këtë trend ka qenë Vesa Luma. Pa dashur të targetojë direkt Duffyn, Vesa e ka shpërndarë foton me të njëjtin look në Instastory, ka vendosur datën se kur e kishte krijuar këtë makeup dhe e ka shoqëruar të gjithën me mbishkrimin se kishte harruar ta postonte më parë këtë foto.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *