Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

E vrau mamaja e saj, gjendet e vdekur në oborrin e shtëpisë 4-vjeçarja

Një vajzë 4 vjeçare është vrarë nga nëna e saj në South Wales me 8 qershor. Amelia Brooke Harris është gjetur e vdekur në një tavolinë oborrin e shtëpisë, shkruan e përditshmja britanike The Sun.

Nëna e saj Carly Ann Harris 37 vjeçare është paraqitur në gjykatë për vrasjen.

Officeri Robert Lewis ka thënë se policia ka dalë në pjesën e pasme të kopshtit të shtëpisë ku gjeti trupin e fëmijës në tavolinë.

Ai tha:” Në oren 10 e 15 të mëngjesit atë ditë, një burr ka dëgjuar britma në rrugë se dikush ka vdekur.

Nëna e saj, Carly Harris është akuzuar për vrasjen e vajzës së saj. Akoma nuk kan dalë testet dhe nuk është ardhur një përfundim se si ka ndodhur vrasja dhe se si ka vdekur Amelia.

Anëtarët e tjerë të familjes nuk ishin prezentë në gjykatë.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *