Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E veshur me flori nga koka të këmbët, Lori Hoxha tregon sa e pasur është

Lori Hoxha është padyshim një nga vajzat më me influencë dhe që shpeshherë inspiron vajzat e reja me stilin e saj të veshjes apo me deklaratat ku flet për vështirësitë që ka kaluar e si ka arritur t’ia dalë mbanë.

Lori komentohet shumë edhe për jetën luksoze, makinat e shtrenjta, veshjet firmë, udhëtimet në vende ekzotike etj. Së fundmi Lori ka lejuar fansat t’i bëjnë pyetje të ndryshme e një prej tyre i ka bërë një pyetje interesante. “Nëse lumturia do të ishte një monedhë, sa e pasur mendon që je?”, ishte pyetja e një ndjekësi.

“Shtresë e mesme! Mund të përballoj shumicën e nevojave të mia dhe njëherë në kaq kohë, mund të shpenzoj pa menduar gjatë në diçka të mirë”, u përgjigj Lori.

Fashionistja tregoi gjithashtu se në Londër jeton vetëm dhe për këtë qytet u shpreh se ka më shumë të mira sesa të këqija.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.