Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

E verdha, ngjyra me trendi e këtij sezoni. Zbuloni disa mënyra kombinimi

Këtë sezon ngjyra e verdhë është një nga më të preferuarat. Megjithatë sërish mbetet një ngjyrë që do shumë të kombinohet. Përmes disa sugjerimeve ja si mund të jeni ‘trend’  dhe të kombinoni më së miri ngjyrën e vërdhë .

1.Kombinim me të bardhën

Nëse do të kombinoni ngjyrën e verdhë me një ngjyrë tjetër neutral siç është e bardha do t’iu lejojë të shkëlqeni. Thjesht duhet të  shtoni ngjyrën e bardhë në paraqitjen tuaj.

2.Kombinim poshtë një veshje të errët

Kontrasti i ngjyrës së verdhë  me një ngjyrë të errët do të ishte një ide shumë e mirë. Nëse do ta përfshini të verdhën duke shtuar një bluzë ose një fustan poshtë një veshjeje të errët do të bini patjetër në sy.

3.Shtojeni te aksesorët

Mënyra më e thjeshtë ta shtoni të verdhën është përmes detajeve  apo edhe aksesorëve  në veshjen tuaj. Mund të shtoni këpucët, bizhuteritë ose çanta për t’u dukur ‘trend’.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *