Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

E trishtë / Shoferët të irrituar nga trafiku konfliktohen me njëri-tjetrin, plagoset fëmija 1 vjeç

Një fëmijë 1-vjeçar është qëlluar në kokë gjatë një incidenti që ndodhi në Çikago.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11 në Lake Shore Drive ku gjatë shkëmbimit të zjarrit është plagosur vogëlushi i cili është në gjendje të rëndë.

Polica ka bërë me dije se shkaku i shkëmbimit të zjarrit është bërë trafiku i rënduar në zonë  ku dy shoferë të irrituar janë konfliktuar me njeri-tjetrin.

Vogëlushi i plagosur u shoqërua menjëherë në spitalin Memorial Northwestern dhe më pas prej gjendjes kritike u transferua në një spital tjetër.

Policia është vënë në ndjekje të autorëve që shkatuan këtë ngjarje tepër të rëndë dhe të trishtë.

“Padyshim që çdo herë që dikush plagoset në Çikago është tragjike, veçanërisht kur është fëmijë,” tha kryebashkiaku gjatë një konferencë .

Mjekët kanë thënë se fëmioja ka pësuar një dëmtim të rëndë në tru nga plagosja.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (55%, 12,287 Votes)
  • PS (28%, 6,218 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 1,967 Votes)
  • LSI (5%, 1,113 Votes)
  • Të tjera (4%, 907 Votes)

Total Voters: 22,492

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.