Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E trishtë/ Ledri Vula humb njeriun e shtrenjtë: Kurr ma në prehnin tond (FOTO)

Këngëtari i njohur, Ledri Vula ka njoftuar humbjen e njeriut të tij të shtrenjtë, gjyshit.

Përmes një fotoje ku shfaqet i shtrire në prehërin e gjyshit të tij, Ledri shkruan: Kurr ma ne prehnin tond gjysh.

Ndërkohë për ndarjen nga jeta të të atit ka reaguar edhe, mamaja e Ledrit, Xheraldina. Ajo ka shkruar disa fjalë shumë prekëse për të atin: Baba jem i miri, sot t’i mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi.

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht: Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata”.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.