Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E rëndë/ U fut me shpejtësi në kthesë, humb jetën shqiptari në Itali (Emri+Foto)

Një shqiptar është aksidentuar me motor në Itali, ku për pasojë ka humbur edhe jetën. Viktima është Redian Abllanica 35-vjeç.

Shqiptari ishte duke lëvizur me një skuter, kur rreth orës 00:50, në një kryqëzim rrugësh ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Si pasojë e dëmtimeve të shumta 35-vjeçari ka humbur jetën. Sipas medieve italiane shkak ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën është futur në kthesë shqiptari me motor.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *