Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E rëndë në Vlorë, qentë endacakë sulmojnë gruan që kishte dalë për vrap. Përfundon me plagë të shumta në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të martë në Vlorë, ku qentë endacakë kanë ndjekur dhe kanë sulmuar një grua, e cila ka marrë lëndime të shumta.

Gruaja, rreth 45-vjeç është dërguar me urgjencë për trajtim në spitalin e Vlorës, ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që qentë endacakë janë kthyer në një shqetësim për të gjithë qytetarët.

Mësohet se gruaja kishte dalë për vrap në momentin kur është sulmuar nga qentë endacakë, të cilët i gjen në çdo rrugicë të qytetit të Vlorës, ndërkohë që autoritetet lokale nuk kanë marrë asnjë masë për neutralizimin e tyre.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.