Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E rëndë në Fier/ Humb jetën në mënyrë të papritur gjimnazisti

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në fshatin Cakran të Fierit, ku një nxënës ka humbur jetën.

Gresildo Beqaj ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur. Beqaj ishte nxënës i klasës së 11-të në gjimnazin “Mustafa Hoxha”. Ndërsa ditën e sotme, shokët dhe shoqet e Griseldos kanë vendosur një tufë me lule në bankën ku ulej ai.

Në faqen e gjimanzit në Facebook, është publikuar fotoja  e luleve, me mbishkrimin:

Dhimbje dhe lot sot ne gjimnazin “Mustafa Hoxha” Cakran. U nda nga jeta ne menyre te papritur nxenesi i klases se 11 Gresildo Beqaj.Gresildo,djali i qete,fjalepak,i dashur me buzeqeshje rrezellitese do tu mungoje shokeve,mesuesve dhe familjes.

U PREHTE NE PAQE!

GRESILDO DO TE JETE GJITHMONE NE ZEMRAT TONA

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *