Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E rëndë/ Debat i ashpër me bashkëshortin, nëna e 3 fëmijëve mbyllet në dhomë dhe helmon veten (EMRI)

Debatet e vazhdueshme në familje me bashkëshortin kanë çuar një grua 60-vjeçarje drejt vetëvrasjes. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Tapi të rrethit të Kuçovës.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për 60-vjeçaren Mbarime Boduri, e cila është nënë e 3 fëmijëe. Pas një debati të ashpër me bashkëshortin, ajo është mbyllur në dhomë dhe ka pirë helm.

Ajo u gjet e shtrirë në krevat nga vajza dhe dhëndri, të cilët më pas e kanë dërguar me urgjencë në spitalin e Beratit, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *