AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

E qëlluan me vezë, Erion Veliaj u përgjigjet të rinjëve të PD-së me një foto dhe ironizon Bashën

Erion Veliaj në nisje të takimit më artistët pati një surprizë të pakëndshme sot, teksa u gjaut me vezë nga ana e të rinjve të FRPD-së.

Nëse kur ishte ballë për ballë me të rinjtë, Veliaj u tremb dhe ka  vendosur ta komentojë  veprimin e të  rinjë ve të  opozitë s me një  foto ilustruese.

Në pë rmjet një  postimi në  ‘Instagram’, Veliaj shkruan: “Të  kishte Lulzim Basha nishan do kish bo noj punë në Tiranë a do kish fitu noi palë zgjedhje”.

(E.V/Faxweb.al)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.