Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

E ‘përqeshi’ me gjuhën jashtë, gjarpri sulmon ‘pa mëshirë’ të miturin (VIDEO)

Një moment i tmerrshëm shihet në një video të postuar nga Daily Mail kur një djalë i ri nga Makassar, Indonezi, kafshohet pasi ‘përqeshi’ një gjarpër duke i afruar gjuhën ndërsa një tjetër mban krijesën afër fytyrës së tij.

Pamjet tregojnë një djalë më të madh të zhveshur duke mbajtur mbi gjarpër, i cili duket se është një piton i vogël, dhe që fishkëllen mbi të.

Një djalë i vogël mban veshur një bluzë blu dhe të kuqe dhe një kapak bejsbolli ndërsa afron gjuhën e tij te gjarpri.

Djali tjetër i këndon gjarprin drejt gojës së djalit të ri duke stimuluar pickimin e tij.

Ai mbyll sytë në tmerr dhe dhimbje ndërsa shikuesit qeshin me zë të lartë.

Djali i vogël përpiqet me të dy duart të heqë zvarranikun nga goja e tij. Ai fillon të qajë dhe të bërtasë me turmën përreth tij ende duke qeshur.

Gjarpri përfundimisht duket se e lëshon dhe djali më i vjetër e largon.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *