Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E përjashtuan nga klani/ Jordyn Woods kopjon Kim Kardashian (FOTO)

Tashmë ajo është jashtë klanit Kardashian dhe Jenner. Por influenca e tyre shihet në rrjetin social të Jordyn Woods e cila është shfaqur e veshur si Kim Kardashian.

22 vjeçarja ka veshur një fustan prej lëkurës së gjarprit njësoj si 39 vjeçarja Kim Kardashian një vit më parë.

Ajo ka treguar linjat e saj bombastike dhe fotot i ka ndarë me 11.2 milion ndjekësit e saj. Kujtojmë se ajo u përjashtua nga klani Kardashian pasi tradhtoi Khloe Kardashian duke shkuar me partnerin e saj, Tristan Thompson.

Për këtë arsye mori fund dhe miqësia e saj e ngushtë me Kylie Jenner.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *