Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E para nga të gjithë me mbështetjen, lum Marina për vjehrrën që ka! (FOTO)

Thonë që marrëdhëniet mes vjehrrave dhe nuseve janë përherë të komplikuara, po nuk është ky rasti i Marinës dhe mamasë së Getoarit.

Ajo gjen forma për ta mbështetur moderatoren me të gjitha mjetet, qoftë edhe me urime në rrjetet sociale.

Këtë ka bërë edhe dje, teksa Marina ishte në puntatën e parë të emisionit të saj në ‘’Klan”. Ajo ka postuar menjëherë foton e nuses së saj, duke ia kaluar në këtë mënyrë edhe Getoarit, apo dhe familjes së Marinës.

E sigurisht që Marina në fund të spektaklit do t’ia ketë hedhur një sy edhe përkrahjes që vjehrra i ka bërë. (E.K/FAXWEB) 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *