Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

E paprecedentë në Prishtinë/ Polici drejton armën ndaj qytetarit e shtrin në tokë dhe i bërtet në serbisht (VIDEO)

Para pak çastesh ka ndodhur një arrestim në Prishtinë.

Në videon e publikuar shihet, teksa qytetari në fillim sulmon një pjestar të policisë së Kosovës, polici dëgjohet duke i bërtitur fillimisht në gjuhën serbe, “stoj” – ‘ndalu’, e më pas e arreston atë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.