Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E lakuar si mbesa e ish-presidentit, aktorja shqiptare pozon pa reçípeta nga ballkoni (FOTO)

Është lakuar në media si mbesa e ish-presidentit, Bujar Nishani, ndërsa u zbulua se në fakt është një kushërirë e tij më e largët, e cila është bërë një personazh mjaft i komentuar në mediat rozë për shkak të pozimeve të saj kryesisht.

Beniada, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram ku publikon foto dhe video.

Aktorja jeton në Itali ku dhe ushtron profesionin, teksa nuk shpesh shihet që poston  foto sensuale. Së fundmi Beniada ka publikuar në Instastory një foto topless, pa reçípeta teksa shihet që ka mbuluar gjóksin me duar ndërsa ndodhet në ballkonin e një apartamenti. Përmes njo foto bardh e zi, Beniada ka ‘çméndur’ sërish rrjetin.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *