Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E lagur në det, Belinda Dragoti ‘ndez’ rrjetin me fotot provokuese

Që pas daljes së saj të parë në ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti u kthye në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit.

Tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me një foto tejet provokuese ku shfaqet me rroba banjo.

E lagur nga uji dhe e ulur në breg të detit, velina e ‘Xingut’ duket tejet sensuale.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *