Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E krahasojnë me Marinën, Fjoralba Ponari e bezdisur: Nuk kemi asgjë të përbashkët

Bashkë me startimin e botërorit “Rusi 2018” kanë nisur edhe programet sportive të cilat na shoqërojnë pas çdo ndeshje me te ftuar dhe komente. Një ndër ta ështe “Top Arena”  në Top Channel i cili drejtohet nga Edi Manushi dhe Fjoralba Ponari.

E ftuar në “Pop Culture” përballë Dojnës , Fjoralba ka treguar se të gjithë e krahasojnë me Marinën dhe kjo gjë ka filluar ta bezdisë sepse ata të dyja nuk kanë asgjë të përbashkët.

“Nuk më pëlqen që më krahasojnë me Marinën, nuk kemi asgjë të përbashkët, e vetmja gjë  e përbashkët është në lidhje me Manushin që është kimia që dyja çiftet kanë në ekran, domethënë vendi ishte vakant unë nuk zëvendësova asnjë njëri”,- ka përfunduar Fjoralba e cila deri tani duket se e ka gjetur shumë mirë veten përkrah Manushit dhe futbollit.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *