Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“E kam kojshi Safet Gjicin, çojani lajmin”. Qytetari i revoltuar me PS-në: Ta marri vesh do votoj PD-në

Një qytetar ka deklaruar ditën e sotme në një takim me kandidatin e PD-së në Kukës, Flamur Hoxha se është tepër i zhgënjyer me PS-në.

Ai ndër të tjera zbuloi se është fqinj i Safet Gjicit të PS-së, por kjo nuk e pengon që t’i thotë se nuk do ta votojë atë por PD-në.

Madje me mikrofon në dorë, qytetari thotë që të gjithë duhet ta marrin vesh dhe t’ja çojnë lajmin Gjicit se ai nuk do ta votojë.

“Unë jam i zhgënjyer nga Partia Socialiste, dhe do votoj Partinë Demokratike. atë Safet Gjicin e kam kojshi, çojani lajmin, çoja lajmin që sot e ta marrë vesh se nuk do ta votoj. Unë nuk votoj Partinë Socialiste, por atë Demokratike,”- thotë qytetari.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.