Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

E kaluan ndarjen në heshtje, martohet sërish ish-burri i Atifete Jahjagës (Fotot)

Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private, veç ushtrimit të detyrës në krye të shtetit.

Ajo ka qenë e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit qe çdo gjë mes tyre ka përfunduar. Menjëherë pas ndarjes Kuqi u përfol për një lidhje të re, e ndërsa mbrëmë ai ka kurorëzuari lidhjen e tij me martesë.

“GazetaBlic” ka siguruar fotografi gjatë momentit kur çifti, Astrit Kuqi dhe Donika Selimi ishin duke prerë tortën e ceremonisë.

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.