Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E ka tepruar/ Fotoja e Melania Trump që po bën namin në internet

Melania Trump e ka treguar se kur vjen fjala tek shijet në veshje, ato i ka me bollëk ( ashtu sic ka me siguri edhe këshilltat e atyre qe e njohin mire elegancën dhe stilin).

Por ndonjëhere, veshjet e saj thjesht nuk përshtaten dhe aq me situatën, sic është rasti më I fundit kur Zonja e Parë e Amerikës mori lopatën për të treguar nisjen e punimeve të një terreni të ri tenisi në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa ishte veshur me pallto shik ngjyrë blu dhe një palë këpucë me shkëqim të së njëjtës ngjyrë!

Kombinimi ishte një mishërim i vërtetë elegance, por jo shumë i goditur për atë që Melania po përpiqej të tregonte!

 

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *