Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

E fundit/ Tërmeti i fuqishëm shkund Qipron, lëkundjet ndihen në të gjithë ishullin

Një tërmet me madhësi 5.4 ballë të shkallës Rihter tronditi Qipron para pak minutash.

Sipas të dhënave të Qendrës Sizmologjike Euro-Mesdhetare tërmeti kishte një thellësi prej 10 km dhe një vendodhje 38 km në juglindje të Nikosisë.

Sipas mediave qipriote, tërmeti u ndje në të gjithë ishusllin, veçanërisht në Nikosia dhe Larnaka,

Për shkak të lëkundjeve, seanca plenare e parlamentit u pezullua për votimin e buxhetit.

Fatmirëisht ssnjë dëm nuk është raportuar deri më tani.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *