Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

E fundit/ Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë, ja ku ishte epiqendra e lëkundjeve sizmike

Një tërmet me madhësi 4.6 ballë të shkallës Rihter ndodhi këtë të premte në mëngjes në Kretë.

Sipas Institutit Gjeodinamik në ishull, tërmeti ndodhi 49 km në veriperëndim të Kassos, ndërsa thellësia e tij vlerësohet në 27.5 km.

Për momentin nuk raportohen dëme materiale, ndërkohë që lëkundjet sizmike kan shkaktuar ankth dhe frikë në popullatë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *