Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E ftuara bën gafën Rudina Magjistari nuk ndalon dot të qeshurën (Video virale)

Kuzhiniera e njohur Tefta ishte e thirrur së fundmi në e mbasdites ‘Rudina’.

Zonja Tefta po tregonte se si mund të përgatisimin maja në kushte shtëpie, por teksa shpjegonte ajo në vend që të thoshte se majës i duhen nëntë ditë që të përgatitet, bëri lapsus duke thënë duhet nëntë muaj.

Kaq mjaftoi dhe Rudina së bashku me publikun shpërthyen në të qeshura dhe nuk ndalonin dot, siç mund të shihet në videon e mëposhtme.

“Se mos prisni vërtetë 9 muaj për majanë, 9 ditë mjaftojnë.”- shkruan Rudina me humor krahas videos.

 

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *