AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

E frikshme/ Pjesët e trupit të një njeriu zbulohen të futura në një qese, nuk dihet ku është koka

Disa pjesë trupi njeriu u gjetën në një qese në Dublin. Alarmi u ngrit mbrëmjen e së hënës, ndërkohë që mësohet se ishin disa të rinj që e bënë zbulimin e frikshëm.

Qesja, brenda së cilës u gjetën gjymtyrë njerëzish, ishte vendosur në një kryqëzim në Moatvieë Gardens and Drive. Sipas policisë, brenda saj ishin dy krahë dhe një këmbë.

Pjesët e tjera të trupit nuk dihet se ku janë hedhur. “Edhe vendndodhja e kokës është e panjohur”, shprehen mediat.

Policia ka thënë se hetimet janë në fillim, por një gjetje e tillë është shumë e dyshimtë. Ndërkohë nuk kanë munguar as komentet e banorëve. Ata e kanë konsideruar gjetjen si të shpifur.

Fjalët Kyce

Një person u rrëmbye në Kamzë në mesditë, në sytë e shumë dëshmitarëve. Sot, pas 11 ditësh policia raporton se ai ka vdekur ditën e pengmarrjes, por nuk po i gjejnë trupin. Çfarë mendoni?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *