Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

E frikshme/ Pjesët e trupit të një njeriu zbulohen të futura në një qese, nuk dihet ku është koka

Disa pjesë trupi njeriu u gjetën në një qese në Dublin. Alarmi u ngrit mbrëmjen e së hënës, ndërkohë që mësohet se ishin disa të rinj që e bënë zbulimin e frikshëm.

Qesja, brenda së cilës u gjetën gjymtyrë njerëzish, ishte vendosur në një kryqëzim në Moatvieë Gardens and Drive. Sipas policisë, brenda saj ishin dy krahë dhe një këmbë.

Pjesët e tjera të trupit nuk dihet se ku janë hedhur. “Edhe vendndodhja e kokës është e panjohur”, shprehen mediat.

Policia ka thënë se hetimet janë në fillim, por një gjetje e tillë është shumë e dyshimtë. Ndërkohë nuk kanë munguar as komentet e banorëve. Ata e kanë konsideruar gjetjen si të shpifur.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *