Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E frikshme në Fier/ Makina shkrumbohet nga flakët, shoferi shpëton në minutat e fundit (Video)

Një makinë tip benz është shkrumbuar nga flakët këtë mesditë në Fier, pranë vendit të quajtur Vija e Ngjalës.

Në automjet në momentin që kanë rënë flakët ishte vetëm shoferi, i cili fatmirësisht e ka kuptuar defektin e makinës dhe e ka braktisur nga aksi kryesor i rrugës.

Policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur në vendngjarje me 30 minuta vonesë, duke bërë që mjeti të shkrumbohej totalisht.

Dyshimet janë se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, ndërsa ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia në lidhje me ngjarjen.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.