AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘E di ç’të bëj unë ty’, sherr në restorant mes Renato Mekollit dhe gazetarit (Video)

Renato Mekolli është përballur me një situatë të papritur kur një çift i ka shkuar në restorant dhe kanë bërë sherr për motive xhelozie.

Ishte gazetari i “Thumb On”, Ronaldo Sharka ai që ka shkuar në restorantin e Renatos, së bashku me “të dashurën”. Ronaldo aktron sikur u bë xheloz që e dashura shikon Renaton.

Shefi del nga kuzhina dhe shkon tek tavolina e çiftit për të sqaruar situatën, pa e ditur që e gjitha është një kamerë e fshehtë.

“O v’lla e ke idenë me kë je ngatërru? E di ç’të bëj unë ty?”, i thotë gazetari Renatos ndërsa ky i fundit ia kthen: “Ça do bësh ti mo?”.

Vazhdimin na mbetet ta shohim të dielën në “Thumb on”, në RTV Ora.

 

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *