Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Te Gjitha

E bujshme/ Fenerbahce kërkon portierin shqiptar!

Fenerbahce kërkon portierin e kombëtares së Shqipërisë, Gentian Selmani!

Lajmi i bujshëm që vjen nga Turqia raportohet nga TRT Spor, që tregon se bisedimet kanë nisur mes gjigantit të Stambollit dhe klubit të portierit të talentuar (ish I Laçit), Menemenspor.

Më parë emri i portierit është lidhur edhe me Besiktas dhe klube të tjera të elitës në Turqi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *