Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Historia tragjike e një “muaji mjalti”, dy të rinjtë vdesin 4 ditë pasi ishin martuar

Këto supozohej të ishin ditët më romantike në marrëdhëniet dhe jetën e tyre: piloti i Costas John Sivyllis, 30 vjeç dhe shoqëruesja e tij e fluturimit, Lindsey Vogelaar, 33 vjeçe ishin katër ditë të martuar.

Dhe pastaj ndodhi një tragjedi: ata vdiqën së bashku, në një aeroplan, në muajin e mjaltit …

Çifti vdiq më 5 tetor në malet e Kolorados. Sipas policisë, një avion privat që ata morën me qira për muajin e mjaltit u rrëzua. Aksidenti ndodhi vetëm 10-15 minuta pas ngritjes. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

“Motra ime e bukur, shoqja ime më e mirë dhe nusja e adhurueshme vdiq në një përplasje aeroplani me burrin e saj të bukur që i pëlqente të festojë,” shkroi Courtney Vogelaar, motra e Lindsey, në Facebook.

Lindsey Vogelaar dhe Costas John Sivyllis u takuan përmes një dashurie për të fluturuar. Ata të dy punuan për kompaninë ajrore amerikane United Airlines. Costas John Sivyllis ishte edhe një instruktor fluturimi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *