Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ngacmoi s*ksualisht 31-vjeçarin, ndalohet i riu në Durrës, çfarë thotë Policia

Një 19-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi dyshohet se ka ngacmuar s*ksualisht një 31-vjeçar.

Të dy personat në fjalë sipas Policisë vuajnë nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa nuk jepen detaje të tjera se ku ka ndodhur ngjarja, dhe se cila ka qenë njohja mes tyre.

“Specialistët për Hetimin e Krïmeve në Komisariatin e Policisë Durrës ndaluan shtetasin A. H., 19 vjeç, banues në Durrës (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor), pasi ka ngacmuar s*ksualisht shtetasin E. F., 31 vjeç, banues në Durrës, i cili gjithashtu vuan nga probleme të shëndetit mendor”, thuhet në njoftimin e Policisë së Durrësit, që është shpërndarë për mediat.

(E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *