Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Degjeneron sherri mes dy dentisteve në Tiranë, kapen me shpulla në mes të rrugës

Një sherr ka ndodhur mes dy kolegeve stomatologe në kryeqytet, çështje e cila ka agravuar në përdorimin e shpullave duke çuar në polici.

Një ditë më parë në kryeqytet, një 37 vjeçare dhe mjekja tjetër stomatologe 42-vjeçare janë konfliktuar në oborrin e Qendrës së shërbimit Mjekësor.

“Më datë 16.06.2020, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetases E. L, me profesioni stomatologe, sepse në orën 09:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, në oborrin e Qendrës së shërbimit Mjekësor, ka goditur me shuplakë në fytyrë shtetasen G. V me profesion stomatologe”, tha Policia.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *