Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dy javë pas tragjedisë/ Batanije fëmijësh dhe flamuj kuqezi nën rrënoja, 50 foto pikëlluese nga Thumana

Kanë kaluar dy javë nga tragjedia që mori 51 jetë njerëzish pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi vendin dhe shkaktoi një plagë të madhe për gjithë shqiptarët.

Fotot e mëposhtme të publikuara nga “Zëri i Amerikës” tregojnë atë çfarë ka mbetur sot nën rrënojat e godinave të shembura në Thumanë nën  të cilat mbetën dhjetra njerëz ku një pjesë e tyre nuk arritën të dilnin dot të gjallë.

Flamuj kuqezi, batanije fëmijësh, veshmbathje, lapse me ngjyrë, lodra fëmijësh, enë kuzhine, mobilje të shkatërruara, janë disa nga gjërat që duken mes rrënojave që pastrohen prej mjeteve të rënda.

 

(F.GJE/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *