Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dy automjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin rrugor Balldre-Lezhë, dërgohet për në spital i plagosur një person

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Balldre-Lezhë, ku dy automjete janë përplasu me njëra tjetre. Sipas burimeve, bëhet e ditur për “Faxnews” se  nga aksidenti i ndodhur këtë të shtunë, ka mbetur i plagosur një person i cili është transportuar drejt Spitalit Rajonal të Lezhës.

Goditjet e aksidentit kanë qenë mjaftë të fuqishme duke shkaktuar dëme të konsiderueshme të mjeteve tip “peugeot” dhe “Benz”. Në vendngjarje forcat blu kanë nisur hetimin për zbardhej e shkaqeve të aksidentit në aksin rrugor Balldre-Lezhë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *