Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjendet i pajetë 37-vjeçari në Durrës, detajet e para

Një ngjarje e mistershme ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin bregdetar të Durrësit ku një 37-vjeçar është nxjerrë i pajetë në breg të detit ndërsa detajet për vdèkjen e tij janë të paqarta.

Blutë e Durrësit njoftojnë se ngjarja ka ndodhur  mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, ku është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

“Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Pòlicisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes”, njofton pòlicia.

Informacion paraprak: Më datë 02.06.2020, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Pòlicisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *