Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Durrës/ 25-vjeçari qëllon në drejtim të mjetit, tenton të vrasë me pistoletë të riun

Gjatë mesnatës në lagjen 6 të Durrësit, ka patur shkëmbim zjarri në drejtim të një mjeti tip BMW. Fax News raporton se mjeti është në pronësi të 28 vjecarit S.N, banues në Durrës.

Burime për Fax News bëjnë të ditur se autori i dyshuar i ngjarjes është identifikuar 25 vjeçari E.B dhe punohet për kapjen e tij. Autori, banues në Durrës, dyshohet se në lagjen Nr. 6, ka tentuar të vrasë me armë zjarri pistoletë shtetasin S.N. 28 vjeç, duke qëlluar në drejtim të automjetit tip BMW me drejtues shtetasin S.N.

Ende janë të paqarta motivet, ndërsa policia nuk e ka bërë të ditur ngjarjen. Dyshohet se konflikti ka lindur mes palëve, brenda ambienteve të një lloto-je, për motive të dobëta

Ndersa 25 vjeçari e ka ndjekur 28 vjecarin duke qëlluar me arme në drejtim të mjetit.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *