Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Duma: Në një fshat të Kavajës kam pasur një komisioner të PS-së që duhet të ishte në arrest shtëpie

Grida Duma ka bërë sërish një deklaratë të fortë këtë të hënë duke thënë se një fshat të Kavajës një komisioner i Partisë Socialiste ndodhej në atë post, ndërkohë që duhet të ishte në arrest shtëpie.

Grida Duma:

Dhe kur në një fshat në Kavajë kam pasur komisioner të PS-së një që duhet të ishte në arrest shtëpie. Komisionerët e PD-së e kanë bërë punën e tyre.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.