Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaShowBizTe Gjitha

Duke ecur në tapetin e kuq aktorja e njohur humbet ekuilibrin dhe rrëzohet keq / Ja cili ishte shkaku

Aktorja e njohur Tara Reid është rrëzuar teksa po ecte në tapetin e kuq në Los Angelos, pasi kishte veshur taka tepër të larta dhe mbante në krah dy qentë e saj.

Aktorja e mirënjohur e ka kaluar këtë situatë të sikletshme duke qeshur dhe më pas ka vazhduar me intervistat për mediat.

Kjo nuk është hera e parë që Reid rrëzohet në publik, megjithatë aktorja i ka kaluar këto situata tepër të sikletshme thjesht duke buzëqeshur dhe duke thënë se ka një vit që prej fillimit të pandemisë që nuk vesh taka të larta dhe se është tërhequr nga qeni i saj në momentin që ka humbur ekuilibrin.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.