Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Fundit

Dua Lipa për “SPIN Magazine”: Gratë nuk duhet të kenë frikë nga seksi

Dua Lipa është shiptarja që ka pushtuar mediat ndërkombëtare me muzikën e saj dhe intervistat e fundit. Këtë herë ajo ka folur për “SPIN Magazine” për shumë gjëra, ndër të tjera ajo ka folur edhe për tekstin “seksual” të këngës “Hotter Then Hell”.

“Seksi është komplet natyralë, nuk duhet të jetë diçka për të cilin kemi frikë të flasim, kryesisht gratë.”- ka thënë ajo.

“Jemi të turpshme ndaj shumë gjërave, sepse kjo bota e meshkujve. Por jo! Kjo teori nuk egziston më” – ka përfunduar Dua Lipa përgjigjen e saj me tone feministe.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm