Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Dua Lipa dhe Anwar Hadid ‘kárántinuan’ sërish, por kësaj here në ‘parajsës’ (FOTO)

Pasi qëndruan të mbyllur në shtëpi me javë të tëra për shkak të emergjencës Covid-19, Dua Lipa dhe Anwar Hadid vendosën të arratiseshin drejt një aventure të bukur vetëm të dy.

Çifti shumë i përfolur i momentit në mbarë botën u nis drejt Karaibeve, për të kaluar disa ditë “izolimi” sërish vetëm me njëri-tjetrin, por në një vend mrekulli. Në rrjete sociale, këngëtarja ka ndarë foto nga udhëtimi i tyre dhe momentet më të bukura në vendin tropikal, duke na e bërë zili të gjithëve.

Ata kanë shijuar detin, rrezet e diellit, natyrën e egër dhe sigurisht dashurinë e njëri-tjetrit, duke na bërë të shpresojmë për një “karantinë” të tillë. “Izolim në ishull”- shkruan këngëtarja shqiptare krahas postimit që mori vëmendjen e të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

island isolation❣️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


Madje, vjehrra e ka pritur me padurim Duan dhe djalin e saj duke i kërkuar në komente të kthehen sa më shpejt

.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *